SupeRoleModels

Katarzyna Radej  od przeszło 7 lat zgłębia tajniki zarządzania organizacją na różnych poziomach.

Przy realizacji projektów najbardziej odnajduje się w komunikacji z ludźmi i koordynacji działań projektowych bez względu na rodzaj projektu. Ma doświadczenie w zdobywaniu dotacji w konkursach NCBR, NCN, MRPIPS, MNiSW, ABM. Od ponad 2 lat współpracuje z fundacjami i innymi organizacjami non-profit w zakresie pozyskiwania dotacji na projekty społecznie użyteczne.

Przez ostatnie 14 lat realizowała się zawodowo w kraju i zagranicą (UK), zarówno w małych firmach biotechnologicznych, jak i korporacjach, firmach produkcyjno-usługowych i instytucjach naukowych. Ma doświadczenie w badaniach i rozwoju, zarządzaniu zespołami projektowymi, prowadzeniu badań rynkowych oraz analiz wykonalności i opłacalności przedsięwzięć, a także pozyskiwaniu finansowania projektów.

Prywatnie fascynatka rozwoju osobistego i propagatorka metod autoterapii. Jest głęboko przekonana, że każdy człowiek posiada zasoby, aby uleczyć własne życie. Uczestniczyła w wielu szkoleniach metod terapeutycznych, m.in. Porozumienie Bez Przemocy (NVC), System Wewnętrznej Rodziny (IFS), Mindfullness, TRE, Gestalt, Ustawienia Systemowe. Przewodnik nurkowy, miłośniczka Bieszczadów, fanatyczka puzzli. Motto: „Żyj w zgodzie ze sobą. Zawsze!”

Wspieram Was!

Dane osobiste

Suma darowizn: 100.00zł