SupeRoleModels

Wbrew pozorom praca modelki to tak naprawdę ciężka fizyczna praca i ciągła walka ze swoim ciałem oraz umysłem. Modelki zaczynają karierę kiedy są bardzo młode. Oddalone od rodziny i przyjaciół często zostają wplątane w środowisko, gdzie na porządku dziennym są narkotyki, alkohol czy nawet wykorzystywanie seksualne. Delikatna psychika nastolatki zostaje zachwiana i te przeżycia maja wpływ na resztę jej życia. Modelki często cierpią z powodu zaburzeń odżywiania, depresji czy uzależnienia od alkoholu i narkotyków.  Obowiązujący w społeczeństwie pogląd, że jest to grupa uprzywilejowana, nie jest do końca  zgodny z prawdą. Wiele modelek ma problemy finansowe i tylko bardzo mały procent odnosi sukces w tym zawodzie.

GRUPA PRYWATNA TYLKO DLA MODELEK

W naszej prywatnej grupie tworzymy bezpieczną przestrzeń dla modelek z Polski i całego świata. Celami tej  grupy są:

  • dzielenie się informacjami o wydarzeniach rozwojowych, tj. medytacja grupowa, arteterapia i inne,
  • efektywne wspieranie się, bycie źródłem inspiracji dla siebie nawzajem,
  • dzielenie się nowymi rozwiązaniami pomocnymi w branży modelingu,
  • wspieranie się nawzajem w swoich Social Media.

Jesteś modelem/modelką i potrzebujesz wsparcia? Dołącz do nas:  FB SupeRoleModels Private Group 

Medytacja podczas  przygotowań  i przed wyjściem na wybieg bardzo pomaga modelkom i modelom usunąć napięcie i stres, który często towarzyszy im przed każdym pokazem.

 

WSPÓŁPRACA Z AGENCJAMI MODELINGOWYMI

Jednym z naszych działań jest również współpraca z agencjami modelingowymi i organizowanie dla ich podopiecznych zamkniętych warsztatów rozwojowych i holistycznych. Warsztaty odbywają się w prywatnej przestrzeni, gdzie modelki mogą czuć się bezpiecznie.

Wspieram Was!

Dane osobiste

Suma darowizn: 100.00zł