SupeRoleModels

Justyna Radecka, filolożka, trenerka grupowa i mentalna, trenerka umiejętności psychospołecznych (w trakcie studiów podyplomowych w Ośrodku Psychoterapii Intra),stylistka, podcasterka. 

Ukończyła Germanistykę na Uniwersytecie Warszawskim, Studia Języka Francuskiego na Uniwersytecie w Lozannie, Podyplomowe Studia Trenerów Grupowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie i Studium Stylistyczne w British College of Styling w Londynie, a także Akademię Trenerów Mentalnych. 

Od kilkunastu lat realizuje swoje życie zawodowe w kraju i poza jego granicami- m.in. w Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. 

Od lat związana z fundacjami i innymi organizacjami non-profit wspierającymi kobiety (Dress for Success w Londynie, Centrum Praw Kobiet w Warszawie), a także osobydojrzałe 60 plus (Pora na Seniora w Warszawie i Centrum Praw Kobiet grupa 60 plus),gdzie prowadzi warsztaty i sesje indywidualne z kobietami, które poszukują zmian w swoim życiu na poziomie mentalnym i wizerunkowym. Motto, które towarzyszy jej wdrodze zawodowej i prywatnej to „Bądź zawsze Ubrana w Siebie”.

Fascynatka procesu poznawania obcych kultur i języków, psychologii i rozwoju osobistego, propagatorka zdrowego trybu życia i dbania o siebie na każdym poziomie. Współautorka podcastu o modzie i życiu „Stylistki bez cenzury”.

Wspieram Was!

Dane osobiste

Suma darowizn: 100.00zł