SupeRoleModels

Anna Herbecka z zamiłowania jest psychologiem (magister psychologii, Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego) oraz Hipnoterapeutką Kliniczną (certyfikat Institute of Clinical Hypnosis (ICH) w Londynie, Wielka Brytania). W tym kontekście zbadała moc podświadomości i jej wpływ na leczenie i regenerację.

Anna zdobywała doświadczenie zarówno w środowisku klinicznym jak i korporacyjnym (Financial Services in the City of London).

Ania doskonaliła swoje umiejętności kliniczne w wielu miejscach w Polsce (m.in. Cancer Center Institute w Warszawie, Orłowski Public Research Hospital) i Wielkiej Brytanii (Princess Alice Hospice), prowadzi też prywatną praktykę.

W terapii pomaga ludziom nadać znaczenie swoim doświadczeniom, używając zarówno klasycznych, jak
i nowoczesnych podejść, w tym teorii psychodynamicznej, coachingu, hipnoterapii, terapii poznawczo-behawioralnej, NLP i biblioterapii. Jest również na bieżąco z najnowszymi badaniami nad mózgiem, świadomością i fizyką kwantową, które wykorzystuje w swojej pracy. Jest także członkiem Royal Society of Medicine w Wielkiej Brytanii, British Psychology Society i James Braid Society. Anna uczyła się również od czołowych światowych naukowców, takich jak Nassim Haramein, Joe Dispenza, Greg Bradden, Bruce Lipton i jest zaangażowana w ich działania. Jej praca podlega nadzorowi klinicznemu. Prowadzi terapię i warsztaty w języku angielskim i polskim.

Wspieram Was!

Dane osobiste

Suma darowizn: 100.00zł