SupeRoleModels

Asia Dyrkacz zebrała całą swoją wiedzę i doświadczenie życiowe, aby stworzyć Fundację Models Against Addictions (MAA), niedawno zmienioną na SupeRoleModels. Uważa, że społeczeństwo znajduje się w punkcie zwrotnym w postrzeganiu uzależnień, że wkraczamy w miejsce, w którym uzależnienie można traktować z większym współczuciem i miłością, uznając potrzebę pełnego, holistycznego podejścia do jego leczenia.

Pracę modelki rozpoczęła w wieku 40 lat z agencją Elite Model Management. Chodziła po wybiegach w Paryżu dla marek takich jak Hermes i Donna Karen. Można było ją oglądać w reklamach BMW, Target, a także w serialach „Seks w wielkim mieście” i „30 Rock”.
Jako filantrop i przedsiębiorca została uhonorowana przez Today Chicago Women tytułem jednej ze „100 kobiet robiących różnicę” za całokształt jej pracy i wyjątkowy pożytek społeczeństwu.

Po ukończeniu 350 godzin szkolenia CASAC dla doradców ds. alkoholizmu i nadużywania substancji odurzających, Asia zgłosiła się na ochotnika do oddziału uzależnień chemicznych w Upper Manhattan Mental Health Center we współpracy z  Project Renewal Shelter, gdzie prowadziła praktykę medytacji i technik oddechowych dla bezdomnych.

Asia odbyła kilka pielgrzymek do ośrodków rehabilitacji/Aśramu w Indiach, aby studiować i praktykować wschodnie techniki i zabiegi, w tym Vipassana – 10-dniowa cicha medytacja. Otrzymała certyfikat od SuperHealth, systemu nauki jogi, który pozwala przełamać nawyki i uzależniające zachowania. Zaprojektowała alternatywny, trwały czterdziestodniowy holistyczny program zdrowienia Holistic Super Health dla osób dotkniętych chorobami psychicznymi i uzależnieniami.

Wspieram Was!

Personal Info

Donation Total: 100.00zł