SupeRoleModels

O naszej inicjatywie SUPER SILVER

JAKA JEST NASZA MISJA ? 

Super Silver, grupa sponsorowana przez fundację SupeRoleModels, to przestrzeń dla ludzi dojrzałych, do której chciałybyśmy Cię serdecznie zaprosić. Cztery uczestniczki Sanatorium Miłości i Ubrana w Siebie stworzyły grupę kobiet aktywnie zaangażowanych w rozwój osobisty seniorek i seniorów. To, co nas połączyło to misja budowania społeczności, która we wspólnym działaniu i przebywaniu (online lub osobistym) znajduje wartość dla siebie i innych. 

Strona, do której Cię zapraszamy to miejsce, w którym będziemy się dzielić wiedzą na tematy bardzo nam wszystkim bliskie –

dbanie o ciało i ducha, o to, jak się czujemy i jak wyglądamy, dokąd można się wybrać, co ciekawego robić i jak rozwijać swoje pasje w każdym wieku.

Będzie o ciekawych ludziach, książkach, wydarzeniach i pomysłach. Zaprosimy Cię do wspaniałych rozmów i przestrzeni, które będziemy wyszukiwać specjalnie dla Ciebie. Będą relacje z różnych miejsc w Polsce i poza Polską przybliżające aktywny styl życia seniorek i seniorów. A wszystko po to, żeby rozwijać witalność i aktywność w każdym wieku.

Wraz ze współpracującymi z nami trenerkami i trenerami, tworzymy dla Ciebie platformę warsztatową z ofertą tematyki szeroko pojętego rozwoju osobistego, profilaktyki zdrowia i dobrego wyglądu.
Zapraszamy Ciebie i wszystkich tych, z którymi wspólnie chcesz tworzyć naszą społeczność.
Razem możemy więcej, więc zróbmy to dla Siebie i innych.

Na platformie sponsorowanej przez fundację SupeRoleModels znajdziecie informacje, rekomendacje, polecenia, warsztaty i sugestie na temat:

· jak zadbać o siebie w każdym wieku
· dokąd pójść i co ciekawego robić w wolnej chwili
· co interesującego przeczytać, zobaczyć lub posłuchać
· jak zaangażować się we wspólne działania
· jak i gdzie rozwijać swoje pasje

 

Nasze wydarzenia i warsztaty które organizujemy z naszymi ekspertami w dziedzinach rozwoju osobistego oraz zdrowia

 
Grupa Super Silver brała udział w Warszawskich Dniach Seniora 2023 jako jedna z 35 organizacji pozarządowych. Inicjatywa zapoznania seniorów z technikami oddechowymi okazała się ogromnym sukcesem.
Warsztat z seniorami „Zdrowa relacja z jedzeniem”
Warsztaty z analizy kolorystycznej prowadzonej przez Justynę Radecką w Centrum Wsparcia Seniora Bielany.
Zapraszamy serdecznie Ciebie i Tych, którzy są Ci bliscy. 
Razem możemy więcej dla siebie i innych.

Wspieram Was!

Personal Info

Donation Total: 100.00zł